• Programma komende week

    DatumWedstrijdAccommodatie
    za 10-dec. 08:30Sparta Nijkerk JO9-2 - V.V. Barneveld JO9-1Sportpark De Ebbenhorst
    za 10-dec. 08:45SDV Barneveld JO10-5 - V.V. Barneveld JO10-2Sportpark Norschoten
    za 10-dec. 09:00V.V. Barneveld JO8-3 - SDC Putten JO8-3Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 09:00V.V. Barneveld JO14-1 - WSV JO14-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 09:00Terschuurse Boys JO11-1 - V.V. Barneveld JO11-1Sportpark Overbeek
    za 10-dec. 09:30V.V. Barneveld JO8-2 - Lunteren JO8-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 09:30V.V. Barneveld JO11-2 - VVOP JO11-4JMSportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 09:30V.V. Barneveld JO9-2 - Sparta Nijkerk JO9-3Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 10:00NSC Nijkerk JO8-1 - Barneveld JO8-1JMSportpark De Burcht
    za 10-dec. 10:15Terschuurse Boys JO14-1JM - V.V. Barneveld JO14-2Sportpark Overbeek
    za 10-dec. 10:30V.V. Barneveld JO10-1 - Sparta Nijkerk JO10-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 10:30Barneveld JO12-1JM - DTS '35 Ede JO12-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 11:00Barneveld JO13-1JM - Blauw Geel '55 JO13-4Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 11:00V.V. Barneveld JO16-1 - SML JO16-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 13:00V.V. Barneveld 3 - De Veluwse Boys 2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 14:00SDV Barneveld 7 - V.V. Barneveld 2Sportpark Norschoten
    za 10-dec. 14:30V.V. Barneveld 4 - Hoevelaken 8Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 10-dec. 14:30OVC '85 35+1 - V.V. Barneveld 35+1Sportpark De Bilderberg
    za 10-dec. 14:30Fortissimo 1 - V.V. Barneveld 1Sportpark Hoekelumse Eng
  • <-Bij kleine schermen: schuif tabel voor meer info->

    Draai telefoon of tablet een kwartslag voor meer details in beeld

  • Programma volgende week

    DatumWedstrijdAccommodatie
    do 15-dec. 19:30Advendo '57 6 - V.V. Barneveld 4Sportpark Allemanskamp
    za 17-dec. 08:30Sparta Nijkerk JO13-5 - Barneveld JO13-1JMSportpark De Ebbenhorst
    za 17-dec. 09:00V.V. Barneveld JO8-3 - Prins Bernhard JO8-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-dec. 09:00V.V. Barneveld JO14-1 - RKSV Driel JO14-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-dec. 09:30V.V. Barneveld JO11-1 - OVC '85 JO11-2JMSportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-dec. 10:30V.V. Barneveld JO9-1 - Zwart Wit '63 JO9-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-dec. 10:30SDV Barneveld JO14-4 - V.V. Barneveld JO14-2Sportpark Norschoten
    za 17-dec. 12:30Blauw Geel '55 JO16-1 - V.V. Barneveld JO16-1Sportpark Peppelensteeg
    za 17-dec. 14:00V.V. Barneveld 35+1 - WVW 35+1Sportpark 't Nieuwe Oost
rfwbs-slide