• Programma komende week

    DatumWedstrijdAccommodatie
    za 02-mrt. 08:45DVS'33 Ermelo JO12-3 - Barneveld JO12-1JMSportpark DVS '33
    za 02-mrt. 09:00Kieviten De JO10-1G - V.V. Barneveld JO10-3Sportpark De Gelder
    za 02-mrt. 11:30't Harde G2 - V.V. Barneveld G1JMSportpark Schenk
    za 02-mrt. 14:00V.V. Barneveld 6 - Advendo '57 6Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 02-mrt. 14:30V.V. Barneveld 4 - Hoevelaken 10Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 02-mrt. 14:30Lienden 1 - V.V. Barneveld 1Sportpark De Abdijhof
  • <-Bij kleine schermen: schuif tabel voor meer info->

    Draai telefoon of tablet een kwartslag voor meer details in beeld

  • Programma volgende week

    DatumWedstrijdAccommodatie
    za 09-mrt. 08:30Hoevelaken JO12-4JM - V.V. Barneveld JO12-2Sportpark Kleinhoven
    za 09-mrt. 08:30Blauw Geel '55 JO10-2JM - V.V. Barneveld JO10-2Sportpark Peppelensteeg
    za 09-mrt. 08:30Advendo '57 JO11-2 - V.V. Barneveld JO11-1Sportpark Allemanskamp
    za 09-mrt. 08:30Advendo '57 JO9-1JM - V.V. Barneveld JO9-3JMSportpark Allemanskamp
    za 09-mrt. 08:30Veensche Boys JO11-3 - V.V. Barneveld JO11-3Sportpark Nijkerkerveen
    za 09-mrt. 09:00Harskamp JO14-1 - V.V. Barneveld JO14-1Sportpark 't Meuleveld
    za 09-mrt. 09:00Zeewolde JO13-2 - Barneveld JO13-1JMSportpark De Horst
    za 09-mrt. 09:30V.V. Barneveld JO9-2 - ONA '53 JO9-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 09-mrt. 09:30V.V. Barneveld JO9-4 - Lunteren JO9-4Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 09-mrt. 09:45VVOP JO11-2JM - V.V. Barneveld JO11-2Sportpark De Roeleneng
    za 09-mrt. 10:00AZC G1 - V.V. Barneveld G1JMSportcomplex Hanzepark
    za 09-mrt. 10:30V.V. Barneveld JO10-1 - Sparta Nijkerk JO10-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 09-mrt. 10:30V.V. Barneveld JO9-1 - FC Horst JO9-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 09-mrt. 10:30V.V. Barneveld JO15-1 - Zeewolde JO15-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 09-mrt. 10:45Barneveld JO12-1JM - SDV Barneveld JO12-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 09-mrt. 10:45DVC '26 JG1 - Barneveld JG1JMSportpark De Nevelhorst
    za 09-mrt. 11:00V.V. Barneveld JO17-1 - Leones JO17-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 09-mrt. 11:30V.V. Barneveld JO10-3 - Zwart Wit '63 JO10-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 09-mrt. 12:30Eemdijk 7 - V.V. Barneveld 5Sportpark De Vinken
    za 09-mrt. 15:00Sparta Nijkerk 11 - V.V. Barneveld 4Sportpark De Ebbenhorst
    do 14-mrt. 19:30OVC '85 JO17-2 - V.V. Barneveld JO17-1Sportpark De Bilderberg
    vr 15-mrt. 19:30V.V. Barneveld VR18+1 - Hoevelaken VR18+1Sportpark Kleinhoven
    vr 15-mrt. 19:30Hulshorst 18+1 - V.V. Barneveld 18+1Sportpark 't Nieuwe Oost
    vr 15-mrt. 20:00V.V. Barneveld 18+1 - Veensche Boys 18+1Sportpark 't Nieuwe Oost
    vr 15-mrt. 20:00Harskamp VR18+1 - V.V. Barneveld VR18+1Sportpark Kleinhoven
    vr 15-mrt. 20:30V.V. Barneveld VR18+1 - Sparta Nijkerk VR18+3Sportpark Kleinhoven
    vr 15-mrt. 21:00Vierhouten '82 18+1 - V.V. Barneveld 18+1Sportpark 't Nieuwe Oost
    vr 15-mrt. 21:30V.V. Barneveld 18+1 - De Kieviten 18+1Sportpark 't Nieuwe Oost
    vr 15-mrt. 21:30VVOP VR18+1 - V.V. Barneveld VR18+1Sportpark Kleinhoven
    za 16-mrt. 08:30Veensche Boys MO10-1 - V.V. Barneveld JO10-3Sportpark Nijkerkerveen
    za 16-mrt. 08:30DTS Ede JO9-4JM - V.V. Barneveld JO9-1Sportpark Inschoten
    za 16-mrt. 09:30V.V. Barneveld JO11-3 - SDC Putten JO11-4Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 09:30V.V. Barneveld JO10-2 - SCW '23 JO10-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 09:30V.V. Barneveld JO12-2 - Bennekom JO12-5Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 09:30V.V. Barneveld JO11-2 - Sparta Nijkerk JO11-4Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 09:45DTS '35 Ede JO9-6 - V.V. Barneveld JO9-4Sportpark Inschoten
    za 16-mrt. 10:00De Veluwse Boys JO10-1JM - V.V. Barneveld JO10-1Sportpark De Westeneng
    za 16-mrt. 10:00Advendo '57 JO9-2 - V.V. Barneveld JO9-2Sportpark Allemanskamp
    za 16-mrt. 10:00VVOG Harderwijk JO12-3 - Barneveld JO12-1JMSportpark De Strokel
    za 16-mrt. 10:00Harskamp JO17-1 - V.V. Barneveld JO17-1Sportpark 't Meuleveld
    za 16-mrt. 10:30V.V. Barneveld JO9-3JM - Terschuurse Boys JO9-1MSportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 10:30V.V. Barneveld JO15-1 - KCVO JO15-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 10:45V.V. Barneveld JO11-1 - SDV Barneveld JO11-6Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 11:00V.V. Barneveld JO14-1 - Blauw Geel '55 JO14-3Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 11:55Barneveld JO13-1JM - DVS'33 Ermelo JO13-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 12:25V.V. Barneveld G1JM - AGOVV G1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 16-mrt. 12:30Blauw Geel '55 8 - V.V. Barneveld 6Sportpark Peppelensteeg
rfwbs-slide