• Wie doet wat?

  • Dagelijks bestuur

    FunctieNaamE-mailVerantwoordelijkheden
    Interim voorzitterE. Haverkamp sr.voorzitter@vvbarneveld.nlExterne contacten - Ambassadeur en PR- en Sponsorcommissie
    SecretarisF. Broersecretaris@vvbarneveld.nlSecretariaat - Automatisering - Accommodatie- en kantinebeheer
    PenningmeesterN. Herfkenspenningmeester@vvbarneveld.nlFinanciƫn - Leden-administratie en Contracten
    Bestuursleden voetbalzaken en beheerA. van den Brink / D. van Manenvoetbalzaken@vvbarneveld.nlVrijwilligersbeleid - Materialen - Prestatievoetbal - Recreatievoetbal - Damesvoetbal - Verzorging - TC-senioren en TC-jeugd
    Algemene zakenT. Heimgartner
  • Wedstrijdsecretariaat

    FunctieNaamE-mail
    AlgemeenC. van Meerveld / T. Heimgartnerwedstrijden@vvbarneveld.nl
  • Scheidsrechters

    FunctieNaamTelefoonnummerE-mail
    CoƶrdinatorN. van Dijk06-47262342n.vandijk@telfortglasvezel.nl
    Jeugd/senioren/damesB. van der Glindwedstrijden@vvbarneveld.nl
  • Ledenadministratie

    NaamE-mail
    R. Leeftinkledenadministratie@vvbarneveld.nl
  • Overig

    FunctieNaamTelefoonnummer
    Preventie en verzorgingM. Verbeek-Noppen06-42405450
    Beheer sportcomplexF. Broer / H. Peters
    Consul zaterdagE. Haverkamp sr.06-28902256
    Consul zondagA. van Dijk0342-492402
rfwbs-slide