• V.V. Barneveld MO15-1

  • Sponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Bunt, Evert-Jan van deTechnische stafTrainer/coach
    Bunt, Fenneke van deTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Maandag 18:15 t/m 19:30 uur
    Woensdag 18:15 t/m 19:30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    17 nov. 08:45V.V. Barneveld MO15-1 - SV Otterlo MO15-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    1 dec. 10:30V.V. Barneveld MO15-1 - Stroe MO15-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    8 dec. 12:00Albatross MO15-1 - V.V. Barneveld MO15-1Sportpark Ugchelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.V.V. Barneveld MO15-1 - SDV Barneveld MO15-21 - 5
    10 nov.VVOP MO15-2 - V.V. Barneveld MO15-12 - 4
  • Poulestanden V.V. Barneveld MO15-1 (248 Meiden Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stroe MO15-166003733418
    2Rood-Wit '58 MO15-155002942515
    3SDV Barneveld MO15-274122271513
    4Albatross MO15-1540127101712
    5SDC Putten MO15-163122014610
    6DTS '35 Ede MO15-16303151509
    7Hulshorst MO15-173041421-79
    8Victoria Boys MO15-26123629-235
    9SV Otterlo MO15-16105719-123
    10V.V. Barneveld MO15-16105724-173
    11VVOP MO15-26006543-380

    Poulestanden V.V. Barneveld MO15-1 (B7600 Meiden Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Barneveld MO15-121017613
    2SV Otterlo MO15-121016603
    3SKV MO15-2210134-13

    Poulestanden V.V. Barneveld MO15-1 (B7610 Meiden Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1't Harde MO15-11100151143
    2ST: De Treffers/DVSG MO15-111009093
    3SDC '12 MO15-211006243
    4VDZ MO15-111005143
    5Bennekom MO15-111004043
    6VVOG MO15-111004043
    7Longa '30 MO15-211003033
    8Redichem MO15-111003033
    9Olympia'28 MO15-111004223
    10Warnsveldse Boys MO15-111004223
    11Keijenburgse Boys MO15-111003123
    12Beuningse Boys MO15-211002023
    13Nunspeet MO15-111004313
    14FC Eibergen MO15-211002113
    15SVO VVZ MO15-111002113
    16Aquila MO15-111001013
    17SP Daarle MO15-111001013
    18ESC MO15-110103301
    19CSV'28 MO15-110103301
    20FC Eibergen MO15-110102201
    21Sp. Neede MO15-110102201
    22Wilhelminaschool MO15-110102201
    23DETO MO15-110102201
    24De Tubanters 1897 MO15-110102201
    25Hengelo MO15-110102201
    26Rohda Raalte MO15-110102201
    27Enter MO15-110102201
    28De Tukkers MO15-100000000
    29Woezik MO15-200000000
    30Batavia '90 MO15-2100134-10
    31SJO JCO MO15-1100112-10
    32Zelos MO15-2100112-10
    33Leones MO15-1100101-10
    34Nieuwleusen SV MO15-1100101-10
    35Helios MO15-1100124-20
    36USV MO15-1100124-20
    37MO15-1100113-20
    38Arnhemse Boys Schuytgraaf MO15-2100102-20
    39ST: Etten/VVG '25 MO15-1100103-30
    40Jonge Kracht MO15-1100103-30
    41ATC '65 MO15-2100126-40
    42SDOUC MO15-1100115-40
    43DTS '35 Ede MO15-1100104-40
    44Stroe MO15-1100104-40
    45Elistha MO15-1100109-90
    46V.V. Barneveld MO15-11001115-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bunt, Meline Jobje Kathelijn van deTeamspeler
    Glind, Julia van deTeamspeler
    Lindt, Sara van deTeamspeler
    Lunsen, Mila vanTeamspeler
    Sobels, EvyTeamspeler
    Suitela, GidanaTeamspeler
    Visee, Kaylee AshleyTeamspeler
rfwbs-slide