• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    za 17-nov. 08:45V.V. Barneveld MO15-1 - SV Otterlo MO15-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 09:00Barneveld JO8-1G - VVOP JO8-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 09:00V.V. Barneveld JO11-2 - ONA '53 JO11-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 09:00Advendo '57 JO15-1 - V.V. Barneveld JO15-1Sportpark Allemanskamp
    za 17-nov. 09:30Sparta Nijkerk JO10-6 - V.V. Barneveld JO10-2Sportpark De Ebbenhorst
    za 17-nov. 10:00AZC JG2 - Barneveld JG1GSportcomplex Hanzepark
    za 17-nov. 10:00SDV Barneveld JO9-5 - V.V. Barneveld JO9-2Sportpark Norschoten
    za 17-nov. 10:15V.V. Barneveld VR1 - SV Otterlo VR1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 10:30V.V. Barneveld JO12-1 - SP Teuge JO12-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 10:30V.V. Barneveld JO11-1 - VVOP JO11-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 10:45Lienden JO10-1 - V.V. Barneveld JO10-1Sportpark De Abdijhof
    za 17-nov. 12:00V.V. Barneveld JO17-1 - Fortissimo JO17-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 12:00Bennekom 6 - V.V. Barneveld 5Sportpark De Eikelhof
    za 17-nov. 14:30V.V. Barneveld 1 - CJVV 1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 14:30V.V. Barneveld 6 - SDC Putten 10Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 14:30V.V. Barneveld 4 - Bennekom 7Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 17-nov. 14:30Blauw Geel '55 4 - V.V. Barneveld 3Sportpark Peppelensteeg
    za 17-nov. 15:00Lunteren 3 - V.V. Barneveld 2Sportpark De Wormshoef
    zo 18-nov. 12:00V.V. Barneveld 2 - Columbia 7Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 08:30SDV Barneveld JO12-2 - V.V. Barneveld JO12-1Sportpark Norschoten
    za 24-nov. 08:45Veensche Boys JO9-1 - V.V. Barneveld JO9-1Sportpark Nijkerkerveen
    za 24-nov. 08:45Hoevelaken JO14-2 - V.V. Barneveld JO14-1Sportpark Kleinhoven
    za 24-nov. 09:00V.V. Barneveld JO10-1 - Bennekom JO10-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 09:00V.V. Barneveld JO10-2 - SDV Barneveld JO10-5Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 09:30OVC '85 JO11-3 - V.V. Barneveld JO11-2Sportpark De Bilderberg
    za 24-nov. 09:45DTS Ede JO11-2G - V.V. Barneveld JO11-1Sportpark Inschoten
    za 24-nov. 10:00V.V. Barneveld JO15-1 - Fortissimo JO15-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 10:00V.V. Barneveld JO9-2 - Blauw Geel '55 JO9-4Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 10:00Barneveld JO8-1G - Zeewolde JO8-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 10:15Rood-Wit '58 VR1 - V.V. Barneveld VR1Sportpark De Eendracht
    za 24-nov. 11:30V.V. Barneveld JO19-1 - SML JO19-3Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 11:45V.V. Barneveld JO17-1 - SV Otterlo JO17-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 12:30vv Ede/Victoria 3 - V.V. Barneveld 6Sportpark Hoekelumse Eng
    za 24-nov. 14:30V.V. Barneveld 3 - Hoevelaken 4Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 14:30V.V. Barneveld 5 - Terschuurse Boys 3Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 14:30V.V. Barneveld 2 - Blauw Geel '55 6Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 24-nov. 14:30AGOVV 1 - V.V. Barneveld 1Sportpark Berg en Bos
    zo 25-nov. 11:00Robur et Velocitas 5 - V.V. Barneveld 2Sportpark Kerschoten
  • <- Bij kleine schermen: scroll tabel om meer te zien ->

     

rfwbs-slide