• Programma komende week

    DatumWedstrijdAccommodatie
    za 21-sep. 08:30Barneveld JO8-1G - VVOP JO8-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 08:30V.V. Barneveld JO12-1 - SDV Barneveld JO12-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 08:30V.V. Barneveld JO8-3 - VVOP JO8-4Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 09:00V.V. Barneveld JO9-1 - SDS '55 JO9-1GSportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 09:00Barneveld JO8-2G - VVOP JO8-3Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 09:00V.V. Barneveld MO15-1 - SDV Barneveld MO15-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 09:45Bennekom JO10-2 - V.V. Barneveld JO10-1Sportpark De Eikelhof
    za 21-sep. 10:00Barneveld JG1G - AZC JG1GSportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 10:00FC Horst JO11-2 - V.V. Barneveld JO11-1Sportpark De Adelaar
    za 21-sep. 10:00De Kieviten JO11-1 - V.V. Barneveld JO11-2Sportpark De Gelder
    za 21-sep. 10:30V en L JO12-1G - V.V. Barneveld JO12-2Sportpark 't Hul
    za 21-sep. 11:00V.V. Barneveld JO17-1 - Veensche Boys JO17-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 12:00V.V. Barneveld VR1 - DZC '68 VR3Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 12:30SDC Putten 9 - V.V. Barneveld 4Sportpark Putter Eng
    za 21-sep. 12:30Veensche Boys 5 - V.V. Barneveld 3Sportpark Nijkerkerveen
    za 21-sep. 13:00Lunteren 7 - V.V. Barneveld 6Sportpark De Wormshoef
    za 21-sep. 14:30V.V. Barneveld 1 - EFC '58 1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 14:30V.V. Barneveld 2 - Bennekom 4Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 21-sep. 14:30V.V. Barneveld 5 - Bennekom 11Sportpark 't Nieuwe Oost
    zo 22-sep. 09:30Victoria Boys 5 - V.V. Barneveld 2Victor Stadion
    wo 25-sep. 18:30Edesche Boys JO10-1 - V.V. Barneveld JO10-2Sportpark Peppelensteeg
  • <-Bij kleine schermen: schuif tabel om meer te zien->

     

    Draai telefoon of tablet een kwartslag voor meer details in beeld

  • Programma volgende week

    DatumWedstrijdAccommodatie
    za 28-sep. 08:30Sparta Nijkerk JO8-3 - Barneveld JO8-1GSportpark De Ebbenhorst
    za 28-sep. 08:30Sparta Nijkerk JO8-6 - V.V. Barneveld JO8-3Sportpark De Ebbenhorst
    za 28-sep. 09:00V.V. Barneveld JO10-1 - Lunteren JO10-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 28-sep. 09:00V.V. Barneveld JO10-2 - Advendo '57 JO10-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 28-sep. 09:45V.V. Barneveld JO12-2 - Groen Wit '62 JO12-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 28-sep. 09:45DOVO MO15-1 - V.V. Barneveld MO15-1Sportpark Panhuis
    za 28-sep. 09:45Sparta Nijkerk JO12-1 - V.V. Barneveld JO12-1Sportpark De Ebbenhorst
    za 28-sep. 10:00FC Jeugd JO9-1 - V.V. Barneveld JO9-1Sportpark Hoekelumse Eng
    za 28-sep. 10:30V.V. Barneveld JO11-2 - Harskamp JO11-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 28-sep. 11:00Harskamp JO8-1 - Barneveld JO8-2GSportpark 't Meuleveld
    za 28-sep. 11:30V.V. Barneveld JO11-1 - Sparta Nijkerk JO11-2Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 28-sep. 12:00SDS' 55 VR1 - V.V. Barneveld VR1Sportpark De Beek
    za 28-sep. 12:45SDV Barneveld 7 - V.V. Barneveld 2Sportpark Norschoten
    za 28-sep. 14:30V.V. Barneveld 6 - Blauw Geel '55 8Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 28-sep. 14:30V.V. Barneveld 4 - Terschuurse Boys 3Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 28-sep. 14:30V.V. Barneveld 3 - SDC Putten 8Sportpark 't Nieuwe Oost
    za 28-sep. 15:00SDS' 55 1 - V.V. Barneveld 1Sportpark De Beek
    za 28-sep. 17:00Sparta Nijkerk 11 - V.V. Barneveld 5Sportpark De Ebbenhorst
    zo 29-sep. 12:00V.V. Barneveld 2 - sv Orderbos 3Sportpark 't Nieuwe Oost
rfwbs-slide