• In het weekend van 1 en 2 december hield V.V.Barneveld weer zijn jaarlijkse oliebollen verkoop bij de grote kerk in het centrum in Barneveld.

    Wij willen alle kopers die deze heerlijke oliebollen en appelbeignets hebben gekocht bedanken. En dat de kwaliteit weer goed was kon natuurlijk niet anders als je het beslag hebt van bakker de Vries.

    Via dit bericht willen wij ook alle mensen bedanken die zowel achter de schermen als voor de schermen mee hebben geholpen om het weer tot een succes te maken. Zodat het mogelijk was op voor de club weer een leuk bedrag bij elkaar te krijgen.
    De netto opbrengst van de oliebollen actie is voor dit jaar 1.503,00 dit is toch weer een mooi bedrag.

    Namens de oliebollen commissie nogmaals bedankt allemaal en tot volgend jaar.

     

rfwbs-slide