• Nieuwe PR-commissie v.v. Barneveld

    Sinds eind 2018 heeft Voetbalvereniging Barneveld een vernieuwde PR-commissie. Hoog tijd dus om de commissieleden aan u voor te stellen.

    De PR-commissie is het aanspreekpunt van v.v. Barneveld, zowel intern als extern. Bij de PR-commissie kan iedereen terecht met vragen en/of opmerkingen over alles wat met communicatie en sponsoring te maken heeft. De PR-commissie is bereikbaar via pr@vvbarneveld.nl. Nieuw is dat we ook gebruik maken van LinkedIn als communicatiekanaal naar onze sponsors. Volg ons en ons nieuws via: https://www.linkedin.com/company/v-v-barneveld

    We zijn een enthousiast team, dat graag weer nieuw leven in de PR wil blazen. Klik op deze link waarin de nieuwe PR-Commissie zich aan u voorstelt.

    Met sportieve groet,
    PR v.v. Barneveld

rfwbs-slide