• Bestuur van Voetbal Vereniging Barneveld

  • Voor welke informatie dan ook, kunt u terecht op onderstaande schema.
    Zoek op wat u denkt te willen bereiken en bel gerust naar onderstaande telefoonnummers.
    Weet u niet welke afdeling u zoekt, bel dan naar 0342-412792. Dit is de kantine, die kan u altijd doorverwijzen.
    Het e-mail adres voor deze website is: webmaster@vvbarneveld.nl

  • Dagelijks bestuur

    Functie/RolNaamE-mailZaken
    VoorzitterM. van Halvoorzitter@vvbarneveld.nlExterne contacten / Ambassadeur / Activiteiten commissie
    SecretarisH. Muldersecretaris@vvbarneveld.nlWedstrijdsecretarissen / Contact KNVB en andere verenigingen
    PenningmeesterN. Herfkenspenningmeester@vvbarneveld.nlFinanciële administratie / Leden administratie / Club van 100 / Contracten / Pr en Sponsorcommisie
    Bestuurslid algemene zakenF. Broeralgemenezaken@vvbarneveld.nlVrijwilligersbeleid / Accomodatie & Kantine / Materialen / Automatisering
    Bestuurslid algemene zakenH. Petersalgemenezaken@vvbarneveld.nlVrijwilligersbeleid / Accomodatie & Kantine / Materialen / Automatisering
    Bestuurslid Voetbal zakenD. van Manenvoetbalzaken@vvbarneveld.nlPrestatievoetbal / Recreatievoetbal / Damesvoetbal / Verzorging / TC-senioren
    Jeugdvoorzitter
  • Wedstrijdsecretariaten

    Functie/RolNaamTelnr.E-mail
    SeniorenN. van Dijk06-47262342 (bereikbaar tot 21:00 uur)wedstrijden@vvbarneveld.nl
    AlgemeenT. van Dijk06-19244029 (bereikbaar tot 21:00 uur)wedstrijden@vvbarneveld.nl
  • Scheidrechter Coördinators

    Functie/RolNaamTelnr.E-mail
    HoofdcoördinatorK. Smeele06-55970417keessmeele@hotmail.com
    Senioren/damesN. van Dijk06-47262342wedstrijden@vvbarneveld.nl
    Junioren/jeugd coördinator
  • Ledenadministratie

    Functie/RolNaamTelnr.E-mail
    LedenadministratieT. van Dijk06-19244029 (bereikbaar tot 21:00 uur)leden@vvbarneveld.nl
  • Coördinators

    Functie/RolNaamTelnr.
    Sportverzorging/PreventieM. Verbeek-Noppen06-42405450
    Onderhoud sportcomplexF. Broer/H. Peters
    Consul zaterdagE. Haverkamp sr.06-28902256
    Consul zondagA. van Dijk0342-492402
  • Kantinebeheer

    Functie/RolNaamE-mail
    Aanspreekpunt/planningF. Broer/H. Petersalgemenezaken@vvbarneveld.nl
    Medebeheerder kantineF. Broer/H. Petersalgemenezaken@vvbarneveld.nl
  • Accomodatie

    Functie/RolNaamTelnr.
    BeheerderN. van Dijk06-47262342 (bereikbaar tot 21:00 uur)
rfwbs-slide