• V.V. Barneveld Zaterdag 6

  • Sponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Elk, Henry vanOverige stafTeammanager
    Heimgartner, TheoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijd
    Donderdag20:15 t/m 21:30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 13:00Lunteren 7 - V.V. Barneveld 6Sportpark De Wormshoef
    28 sep. 14:30V.V. Barneveld 6 - Blauw Geel '55 8Sportpark 't Nieuwe Oost
    5 okt. 14:30V.V. Barneveld 6 - SV Otterlo 4Sportpark 't Nieuwe Oost
    12 okt. 12:15DTS '35 Ede 11 - V.V. Barneveld 6Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.V.V. Barneveld 6 - SDC Putten 121 - 5
    14 sep.V.V. Barneveld 6 - DVS'33 Ermelo 124 - 1
  • Poulestanden V.V. Barneveld 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Advendo '57 700000000
    2V.V. Barneveld 600000000
    3Bennekom 1200000000
    4Blauw Geel '55 800000000
    5DTS '35 Ede 1100000000
    6DTS '35 Ede 900000000
    7DUNO D 300000000
    8Harskamp 300000000
    9Lunteren 700000000
    10SV Otterlo 400000000
    11Redichem 500000000
    12SDV Barneveld 1100000000

    Poulestanden V.V. Barneveld 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten 1222008356
    2V.V. Barneveld 6210156-13
    3DVS'33 Ermelo 12200237-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dekker, ChrisTeamspeler
    Dijk, Edward vanTeamspeler
    Elk, Henry vanTeamspeler
    Essen, Marnix vanTeamspeler
    Geel, ChristianTeamspeler
    Goot, Frank van derTeamspeler
    Heimgartner, MelvinTeamspeler
    Heimgartner, TheoTeamspeler
    Kamphorst, StefanTeamspeler
    Leeftink, RonTeamspeler
    Luhulima, JulienTeamspeler
    Manen, Robert vanTeamspeler
    Veldhuizen, LeroyTeamspeler
    Veluw, Albert vanTeamspeler
    Veluw, Heino vanTeamspeler
rfwbs-slide