• V.V. Barneveld Zaterdag 4

  • Sponsoren

  • Staf

    NaamRol
    Bouw, NielsOverige staf
    Lima, Zefnath deOverige staf
  • Trainingsschema

    DagTijd
    Woensdag20:00 t/m 21:30 uur
  • Programma

    DatumDatumWedstrijd
    21 sep. 12:3021 sep.SDC Putten 9 - V.V. Barneveld 4
    28 sep. 14:3028 sep.V.V. Barneveld 4 - Terschuurse Boys 3
    5 okt. 12:305 okt.Hierden 4 - V.V. Barneveld 4
    12 okt. 14:3012 okt.V.V. Barneveld 4 - Stroe 5
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.SDV Barneveld 9 - V.V. Barneveld 41 - 3
    14 sep.Hoevelaken 4 - V.V. Barneveld 41 - 4
  • Poulestanden V.V. Barneveld 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Barneveld 4330011389
    2SDV Barneveld 931117614
    3Hoevelaken 4311189-14
    4Sparta Nijkerk 83003311-80

    Poulestanden V.V. Barneveld 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Barneveld 400000000
    2DVS'33 Ermelo 700000000
    3Hierden 400000000
    4Hoevelaken 500000000
    5De Kieviten 200000000
    6Rood-Wit '58 400000000
    7SDC Putten 900000000
    8SDV Barneveld 1000000000
    9Sparta Nijkerk 700000000
    10Stroe 500000000
    11Terschuurse Boys 300000000
    12VVOP 600000000
  • Team indeling

    NaamRol
    Abraham, J.Teamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouw, NielsTeamspeler
    Broedelet, LeroyTeamspeler
    Coorengel, JordyTeamspeler
    Dasselaar, Jeffrey vanTeamspeler
    Freriks, NickyTeamspeler
    Hooijer, JeffreyTeamspeler
    Kaija, DjomeTeamspeler
    Koops, JoeyTeamspeler
    Liklikwatil, MitchyTeamspeler
    Lima, Zefnath deTeamspeler
    Middendorp, Herald vanTeamspeler
    Muzerie, AlbertTeamspeler
    Suripatty, ZethTeamspeler
    Zwart, DominiqueTeamspeler
rfwbs-slide