• V.V. Barneveld Zaterdag 4

  • Sponsoren

  • Staf

    NaamRol
    Lima, Zefnath deOverige staf
  • Trainingsschema

    DagTijd
    Woensdag20:00 t/m 21:30 uur
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.VVOP 6 - V.V. Barneveld 40 - 9
    7 dec.De Kieviten 2 - V.V. Barneveld 4
  • Poulestanden V.V. Barneveld 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk 711110055203533
    2V.V. Barneveld 4971148183022
    3Stroe 5952238201817
    4SDC Putten 9952229181117
    5Hoevelaken 5105143338-516
    6VVOP 6104152130-913
    7Rood-Wit '58 493332826212
    8DVS'33 Ermelo 7103342228-612
    9Terschuurse Boys 3103161122-1110
    10Hierden 492072244-226
    11SDV Barneveld 10101182336-134
    12De Kieviten 280171646-301

    Poulestanden V.V. Barneveld 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Barneveld 4330011389
    2SDV Barneveld 931117614
    3Hoevelaken 4311189-14
    4Sparta Nijkerk 83003311-80

    Poulestanden V.V. Barneveld 4 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 211007163
    2SML 211005053
    3Fortissimo 311006243
    4SDV Barneveld 711004043
    5Spero 311004043
    6Bennekom 411006333
    7Groessen 311005233
    8Leones 211005233
    9Bennekom 511004133
    10Krayenhoff 311004133
    11Excelsior Z. 311003033
    12Lunteren 411004223
    13SKV 411003123
    14Eendracht '30 211002023
    15SP Teuge 311002023
    16ONA '53 211005413
    17De Treffers 311004403
    18V.V. Barneveld 411003303
    19Sc Westervoort 310014400
    20Groen Wit '62 210013300
    21De Paasberg 3100145-10
    22Trekvogels 4100124-20
    23SDV Barneveld 8100113-20
    24AVW '66 4100102-20
    25Stroe 6100102-20
    26Groessen 2100136-30
    27SC Millingen 2100125-30
    28Trekvogels 5100125-30
    29Eendracht '30 3100114-30
    30Kolping-Dynamo 4100114-30
    31OSC 2100103-30
    32Beekbergen 2100126-40
    33Dodewaard 2100104-40
    34Oeken 2100104-40
    35AGOVV 2100105-50
    36ONA '53 3100117-60

    Poulestanden V.V. Barneveld 4 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Barneveld 400000000
    2Bennekom 400000000
    3Bennekom 500000000
    4Eendracht '30 200000000
    5Excelsior Z. 300000000
    6Fortissimo 300000000
    7Groessen 300000000
    8Krayenhoff 300000000
    9Leones 200000000
    10Lunteren 400000000
    11ONA '53 200000000
    12SDV Barneveld 700000000
    13SKV 400000000
    14SML 200000000
    15Spero 200000000
    16Spero 300000000
    17SP Teuge 300000000
    18De Treffers 300000000
  • Team indeling

    NaamRol
    Abraham, J.Teamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broedelet, LeroyTeamspeler
    Coorengel, JordyTeamspeler
    Dasselaar, Jeffrey vanTeamspeler
    Freriks, NickyTeamspeler
    Hooijer, JeffreyTeamspeler
    Kaija, DjomeTeamspeler
    Koops, JoeyTeamspeler
    Liklikwatil, MiquelTeamspeler
    Liklikwatil, MitchyTeamspeler
    Lima, Zefnath deTeamspeler
    Middendorp, Herald vanTeamspeler
    Muzerie, AlbertTeamspeler
    Muzerie, AlexanderTeamspeler
    Suripatty, ZethTeamspeler
    Zoet, JoeyTeamspeler
    Zwart, DominiqueTeamspeler
rfwbs-slide