• V.V. Barneveld Zaterdag 4 (5e klasse - 08)

  • Sponsoren

  • Staf

    NaamRol
    Lima, Zefnath deOverige staf
  • Trainingsschema

    DagTijd
    Woensdag20:00 t/m 21:30 uur
  • Programma

    DatumDatumWedstrijd
    3 okt. 15:003 okt.V.V. Barneveld 4 - Veensche Boys 6
    10 okt. 14:3010 okt.SDV Barneveld 9 - V.V. Barneveld 4
    24 okt. 14:3024 okt.V.V. Barneveld 4 - Zeewolde 6
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden V.V. Barneveld 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terschuurse Boys 3330015699
    2Hoevelaken 53102111013
    3V.V. Barneveld 431021014-43
    4SDV Barneveld 831021016-63

    Poulestanden V.V. Barneveld 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 921106334
    2EFC '58 421107524
    3Veensche Boys 611008263
    4Sparta Nijkerk 611005323
    5Hierden 421017613
    6Zeewolde 621016603
    7VVOP 710102201
    8Hoevelaken 6201147-31
    9V.V. Barneveld 400000000
    10SDC Putten 1000000000
    11Rood-Wit '58 4100135-20
    12NSC Nijkerk 32002312-90
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broedelet, LeroyTeamspeler
    Coorengel, JordyTeamspeler
    Dasselaar, Jeffrey vanTeamspeler
    Freriks, NickyTeamspeler
    Hooijer, JeffreyTeamspeler
    Kaija, DjomeTeamspeler
    Lima, Zefnath deTeamspeler
    Middendorp, Herald vanTeamspeler
    Suripatty, ZethTeamspeler
    Zoet, JoeyTeamspeler
rfwbs-slide