• V.V. Barneveld Zondag 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische staf
    Broer, FrankOverige stafTeammanager
    Dijk, Gert v.Technische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Peters, HenkOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijd
    Donderdag20:15 t/m 21:30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00V.V. Barneveld 2 - Victoria Boys 5Sportpark 't Nieuwe Oost
    9 feb. 11:00Veensche Boys 2 - V.V. Barneveld 2Sportpark Nijkerkerveen
    16 feb. 12:00V.V. Barneveld 2 - WSV 9Sportpark 't Nieuwe Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.TKA 3 - V.V. Barneveld 21 - 3
    26 jan.V.V. Barneveld 2 - Alexandria 32 - 8
  • Poulestanden V.V. Barneveld 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 1011008083
    2Sc Westervoort 511009273
    3Union 511007163
    4Alverna 211006063
    5DIO '30 211005053
    6Eldenia 1011004133
    7SCE 511004133
    8Columbia 711003033
    9Krayenhoff 311005323
    10Spero 911005323
    11Apeldoornse Boys 511004223
    12SCP 411004223
    13Victoria Boys 511004223
    14SV Gelders Eiland 311003123
    15AWC 811002023
    16WSV 711005413
    17Leones 511004313
    18Orion 1211004313
    19Spero 711003213
    20Trekvogels 911003213
    21Heumen 211002113
    22UHC 411003303
    23WSV 911002203
    24SV Gelders Eiland 200000000
    25Spero 800000000
    26WWNA 400000000
    27ST: DSZ/Leones 310013300
    28v.v. Dieren 310012200
    29GSV '38 3100145-10
    30DIO '30 3100134-10
    31NEC 3100134-10
    32AWC 9100123-10
    33Woezik 9100123-10
    34Elistha 2100112-10
    35DVV 6100135-20
    36DVV 5100135-20
    37Alverna 5100124-20
    38Angerlo Vooruit 3100124-20
    39V.V. Barneveld 2100124-20
    40DVV 7100113-20
    41Woezik 8100102-20
    42SC Millingen 4100114-30
    43UHC 5100114-30
    44De Bataven 8100103-30
    45Orion 8100105-50
    46Nijmegen 5100117-60
    47DVV 10100106-60
    48CHRC 3100129-70
    49CHRC 2100108-80

    Poulestanden V.V. Barneveld 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TKA 3107032718921
    2FC Jeugd 5861141221919
    3Terwolde 2106132519619
    4Reaal Dronten 2105323123818
    5WSV 9851230201016
    6V.V. Barneveld 293241731-1411
    7Apeldoornse Boys 5103162124-310
    8Alexandria 3103162935-610
    9sv Orderbos 3103163340-710
    10Victoria Boys 593062130-99
    11Veensche Boys 2101361831-136

    Poulestanden V.V. Barneveld 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Barneveld 222008266
    2De Kieviten 3201136-31
    3Veensche Boys 3201136-31
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broekema, KevinTeamspelerAanvaller
    Broer, FrankTeamspelerVerdediger
    Bunt, Evert-Jan van deTeamspelerAanvaller
    Dijk, Gert v.Teamspeler
    Erten, ErkanTeamspelerVerdediger
    Houtveen, JerryTeamspelerVerdediger
    Jansen, JanTeamspeler
    Jansen, LeroyTeamspelerAanvaller
    Kamp, Danny van deTeamspelerDoelverdediger
    Kempen, M. vanTeamspelerMiddenvelder
    Saglam, SebahattinTeamspeler
    Smit, Jan PeterTeamspelerVerdediger
rfwbs-slide