• V.V. Barneveld Zaterdag 2

  • Sponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Heijdra, SjorsOverige stafTeammanager
    Middendorp, Menno vanOverige stafTeammanager
    Middendorp, Nick vanOverige stafTeammanager
    Middendorp-Doest, Sofia vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijd
    Dinsdag20:15 t/m 21:45 uur
    Donderdag20:15 t/m 21:45 uur
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.V.V. Barneveld 2 - VVOP 41 - 3
  • Poulestanden V.V. Barneveld 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten 71081139152425
    2Veensche Boys 41180339221724
    3Sparta Nijkerk 5971135152022
    4VVOP 4962133122120
    5Hoevelaken 31161437251219
    6Bennekom 41052331191217
    7SDV Barneveld 794321717015
    8DTS '35 Ede 5103162030-1010
    9Rood-Wit '58 382331623-79
    10SDS' 55 3102082140-196
    11V.V. Barneveld 210109833-253
    12Blauw Geel '55 4110011752-450

    Poulestanden V.V. Barneveld 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 83300153129
    2Blauw Geel '55 632019636
    3Bennekom 103102612-63
    4V.V. Barneveld 23003211-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aardweg, Jaromir van denTeamspeler
    Adra, AndrehTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bourass, NajimTeamspeler
    Brouwer, PatrickTeamspeler
    Heijdra, SjorsTeamspeler
    Middendorp, Daan vanTeamspeler
    Middendorp, Nick vanTeamspeler
    Rexwinkel, DominiqueTeamspeler
    Runhaar, KrijnTeamspeler
    Schakel, Ramon AntoonTeamspeler
    Schreurs, RearyTeamspeler
rfwbs-slide