Geen informatie
Dag | Tijd | Veld | Kleedkamer |
---|
Datum | Wedstrijd | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|
30 mrt. 10:30 | V.V. Barneveld JO15-1 - WSV JO15-3JM | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
5 apr. 19:30 | V.V. Barneveld 18+1 - De Kieviten 18+1 | Sportpark De Horsterhoek | ||
5 apr. 19:30 | VVOP VR18+1 - V.V. Barneveld VR18+1 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
5 apr. 20:00 | V.V. Barneveld VR18+1 - Hoevelaken VR18+1 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
5 apr. 20:30 | Hulshorst 18+1 - V.V. Barneveld 18+1 | Sportpark De Horsterhoek | ||
5 apr. 21:00 | V.V. Barneveld 18+1 - Veensche Boys 18+1 | Sportpark De Horsterhoek | ||
5 apr. 21:00 | Harskamp VR18+1 - V.V. Barneveld VR18+1 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
5 apr. 21:30 | V.V. Barneveld VR18+1 - Sparta Nijkerk VR18+3 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
5 apr. 21:30 | Vierhouten '82 18+1 - V.V. Barneveld 18+1 | Sportpark De Horsterhoek | ||
6 apr. 08:30 | SDV Barneveld JO11-3 - V.V. Barneveld JO11-2 | Sportpark Norschoten | ||
6 apr. 08:30 | VVOP JO9-2 - V.V. Barneveld JO9-3JM | Sportpark De Roeleneng | ||
6 apr. 08:30 | Blauw Geel'55 JO9-4JM - V.V. Barneveld JO9-2 | Sportpark Peppelensteeg | ||
6 apr. 09:00 | SDV Barneveld JO9-5 - V.V. Barneveld JO9-4 | Sportpark Norschoten | ||
6 apr. 09:30 | V.V. Barneveld JO11-3 - Fortissimo, JO11-1JM | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 09:30 | V.V. Barneveld JO10-2 - Terschuurse Boys JO10-1 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 09:30 | Lunteren JO10-4 - V.V. Barneveld JO10-3 | Sportpark De Wormshoef | ||
6 apr. 09:45 | Wijhe '92 G2JM - V.V. Barneveld G1JM | Gemeentelijk Sportpark | ||
6 apr. 09:45 | Sparta Nijkerk JO10-2 - V.V. Barneveld JO10-1 | Sportpark De Ebbenhorst | ||
6 apr. 09:45 | Bennekom JO12-5 - V.V. Barneveld JO12-2 | Sportpark De Eikelhof | ||
6 apr. 10:30 | V.V. Barneveld JO15-1 - Elspeet JO15-1 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 10:45 | Barneveld JG1JM - Eldenia JG1JM | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 10:45 | V.V. Barneveld JO9-1 - ONA '53 JO9-1 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 11:00 | Barneveld JO13-1JM - SDV Barneveld JO13-2 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 11:35 | Barneveld JO12-1JM - Blauw Geel '55 JO12-2 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 11:55 | V.V. Barneveld JO11-1 - Rood-Wit '58 JO11-1 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 12:00 | V.V. Barneveld JO14-1 - Blauw Geel '55 JO14-4 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 12:15 | SML JO17-3 - V.V. Barneveld JO17-1 | Sportpark De Bakenberg | ||
6 apr. 12:30 | DVS'33 Ermelo 11 - V.V. Barneveld 4 | Sportpark DVS '33 | ||
6 apr. 14:30 | V.V. Barneveld 1 - Woezik 1 | Sportpark 't Nieuwe Oost | ||
6 apr. 15:00 | Hoevelaken 9 - V.V. Barneveld 5 | Sportpark Kleinhoven |
Geen informatie
Naam | Rol | Functie |
---|---|---|
Brink, Tino van den | Teamspeler | |
Dijkhuizen, Elena | Teamspeler | |
Kerkhof, Kristel | Teamspeler | |
Wassink, Ricardo | Teamspeler |
Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.